Willwin Para Yatırma Yöntemleri

Willwin

Willwin para yatırma yöntemleri Willwin firmasının para yatırma mevzusu ile ilgili sunmuş bulunduğu alternatifler son derece boldur. Kullanılabilecek olan teknikler şu şekildedir;

Willwin ile para yatırmak, kripto para ismi ile verdiği coinler ile bol basit. Değişik sayfalardan coin alımı uygulamak olasıdır. Minimum yatırım miktarı ise değişiktir. Bunu öğrenmek uğruna muhakkak büronun canlı yardım seksiyonun başvurmak şarttır. Daha ileride yatırım tamamlanabilir. Kullanabileceğiniz elektronik paralar uğrunda Ether, Bitcoin Gold, Augur, Rippler, Dash, Bitcoin, Ether Classic, OX, DigiByte, Dogecoin, Nem yer alabilmektedir.

Sanal kredi kartlarının bol büyük bir alanı firma doğrultusundan kabul görmektedir. Kullanımı son bir sene uğrunda yükselen Cashixir şunlardan birsidir. Bahis firmayı bu ödeme tekniği uğruna alt ve üst limit koymamıştır. Yani dilediğiniz kadar transfer sağlayabilirsiniz.

Türkiye’de en bol tercih edilen tekniklerin uğrunda yer alan Papara, çoğu şahsa göre yükselen ve ilgi gören bir sistemdir. Değişik bir mantığı vardır. İki tarafın da sahip olunan sisteme dâhil olması ve hesap açması lüzum etmektedir. Willwin ödemeler kendi adı ile bir papara hesabı almıştır. Sizin de bir kaydınız varsa derhal canlı yardım üstüne tıklamalı ve büronun bulgularını talep etmelisiniz. Daha ileride en az 50 TL yatırmak hiç de zor olmayacaktır. En bol ise 50 bin TL göndermek olasıdır. Bu düzenin en güzel yanı ise 1 dakikalık vakitte parayı yollamasıdır.

Willwin Sitesi Para Yatırma Yöntemleri

Türkiye’deki bankaların bir alanı anlık ve hızlı havale adı ile bir sistem oluşturmuşlardır. Akbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ile her türlü prosedürünüz problemsiz olarak tamamlayabilirsiniz. Buna göre transfer şu şekilde yapılır; Willwin yardım yeni giriş adresi ile çevrimiçi olduktan ileride anlık havale yazan yere tıklayın. Adı geçtiğimiz bankalar ve en az limitleri karşınıza gelecektir. İstediğiniz finans kurumunu seçebilirsiniz. Hızlı bir olarak banka sayfasına, Willwin bonus üstünden bağlanabilirsiniz. Bankaya giriş çevrimiçi olarak buradan yapılır. Hızlı havale seçimi ardından bankanız derhal size tek kullanımlık bir şifre yollar. Bunu girmek yeterlidir. En az 100 TL yollamak olasıdır.

Uluslararası para gönderme sistemleri uğrunda en eskisi olan Western Union, ülkemizde de bol sık kullanılır. Bir alt limiti yoktur. Alacağınız formun üstündeki yere lüzumken bulguların girilmesi yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir